Skaitlis 10!


Kamēr tiek ieturēti ierobežojumi, spēlei tiek pielaisti tikai skolēni vai spēlētāji no vienas vai divām mājsaimniecībām, kā arī vienlaikus spēlē drīkst piedalīties ne vairāk ka 10 cilvēki.

Ja Jūs vēlaties pieteikties spēlei, tikai pasakiet!


Konkrētāk - jānosauc noteiktā diena un laiks. Izvelnes punktā, kas ir zemāk ("Datumi, kuriem var pieteikt spēles vai pasākumus"), tiek nosaukti datumi, kurus drīkst rezervēt. Ja Jūs esat gatavi pieteikties, Jūs to varat izdarīt, izmantojot adreses, kuras ir dotas Kontaktinformācijas sadaļā.

Lūgums №1 no mūsu puses - Spēli jāpiesaka ne vēlāk, ka vienu dienu pirms vēlamā laika, lai mums būtu iespēja sagatavot nepieciešamo ekipējumu un teritoriju spēlei.

Lūgums №2 no mūsu puses - Ja Jūs kaut kādu iemeslu dēļ nevarat ierasties sarunātajā laikā, noteikti par to informējiet!

Septembris : 20; 22; 23; 26; 27; 28.

Oktobris : 1; 4; 5; 8; 9; 10; 12; 13; 16; 17; 18; 20; 29; 30.

No viena cilvēka:


Ja spēlē piedalās no 4 līdz 9 spēlētāji - 7 EUR no katra;

Ja spēlē piedalās 10 vai vairāk spēlētāju - 6 EUR no katra;

Skolēniem un studentiem (Skolas rīkotajā pasākumā):


Ja no 4 līdz 9 spēlētājiem - 7 EUR no katra;

Ja spēlē piedalās 10 vai vairāk spēlētāju - 6 EUR no katra;

Papildus 100 bumbiņas jebkurā gadījumā - 3.50 EUR;


Sākuma komplektā tiek iekļauts:


100 peintbola bumbiņas, ierocis, CO2 balons, kombinezons, aizsargmaska, cimdi, pirmsspēles instruktāža un konsultācija, tiesneša pakalpojumi.

Ja Jūsu aizdomās ir kāda cita vieta, kur būtu labi uzspēlēt peintbolu, to arī var organizēt!


Mēs varam norīkot peintbola spēli jebkurā Latgales punktā.

Izbraukuma gadījumā cenas paliek standartās, tikai pie visa pārējā tiek pieskaitīti ceļa izdevumi, kurus arī ir jāapmaksā.
Piemaksa = 1 km x 0,30 EUR.

Tēpat mēs esam!


Jūs varat atrast "Ciblas Peintbolu" Google kartē.


Pirms kaujas vienmēr notiek instruktāža!


Pirms doties spēlē, notiek instruktāža, kuras gaitā tiesnesis izstāsta drošības noteikumus, iespējamos spēļu scenārijus un kā izmantot doto eķipējumu.

Peintbolu drīkst spēlēt visu vecumu pārstāvji!


Taču, ja spēlētājs ir jaunāks par 10 gadiem, ir nepieiešama vecāku rakstiskā atļauja vai vecāku klātbūtne.

Cilvēku ir tik daudz - Veselā jūra un mazā bundžiņa!


Mūsu peintbola laukumā drīkst spēlēt līdz 18 spēlētāji. Ja kopā cilvēku ir vairāk, tad būs attiecīgi jāsadalās komandās un jāgaida sava kārta.

Peintbols (no angļu val. - paintball - "Krāsas bumbiņā") ir ekstrēmais sporta veids, kurš piesaistījis neskaitāmus cilvēkus pasaulē.


Tas tiek uzskatīts par vienu no visdemokrātiskākajiem sporta veidiem, jo tajā nešķiro pēc dzimuma, vecuma, ādas krāsas utt. Visu izšķir spēlētprasme.

Kareivi, kur ir tavas bikses?


Peintbolu spēlē speciālā ekipējumā (kombinezons) tērpti cilvēki ar ieročiem (marķeriem), kuri tiek iedarbināti, izmantojot saspiestu CO2 gāzi (Ziemā spēles nenotiek, jo zemākā pieņēmama temperatūra ir +3°C).

Kā munīciju izmanto speciālas krāsas bumbiņas (paintballs).

Spēlē un uzvari!


Lai uzvarētu spēlē, ir jāizpilda noteikts scenārijs. Parasti tas ir Team Deathmatch (Nozīmē - komanda pret komandu) - Iznīcināt pretinieka komandu, taču pastāv vairāki scenāriju veidi, piemēram Top Gun (Nozīmē - viens pret visiem) vai Capture the Flag (Nozīmē - Sagrābt karogu).

Kādu spēli izvēlēsies?


Team Deathmatch (Nozīmē - Komanda pret komandu) - Spēlē piedalās 2 komandas. Galvenais scenārija mērķis - iznīcināt pretinieka komandu.

Capture the Flag (Nozīmē - Sagrābt karogu) - Spelē piedalās 2 komandas. Galvenais scenārija mērķis - paņemt karogu, vai citu noteiktu priekšmetu, no laukuma centra un aiznest aiz savas komandas torņa. Katrs spēlētājs, kurš skaitās izsists no spēles, dodas aiz savas komandas torņa un tad drīkst atkal turpināt spēli. Ja tas spēlētājs, kurš nes nepieciešamo priekšmetu, tiek nošauts, tas noliek priekšmetu tajā vietā, atrodoties kurā saņēma trāpījumu, un tā pat dodas aiz savas komandas torņa, aiz kura varēs atkal turpināt spēli.

Top Gun (Nozīmē - Viens pret visiem) - Šajā spēles scenārijā katrs spelētājs cīnas par sevi, tas nozīmē, pēdējais spēlētājs, kas paliek neizsists no spēles, uzvar.

Spēļu dalībnieki drīkst izdomāt un mainīt spēļu scenārijus un spēļu noteikumus, iepriekš pabrīdinot tiesnesi un pārējos spēles dalībniekus.

Ja tiek ievēroti drošības nosacījumi, tad peintbols, kā rāda statistika, ir pat mazāk traumatisks nekā golfs.


Bumbiņas apvalks ir pagatavots no pārtikas želantīna, iekšā pildīts ar ūdensmazgājamu spilgtu šķidrumu. Pēs trāpījuma šķērslī, želantīna apvalks plīst uz pusēm un uz apģērba vai spēlētāja ķermeņa paliek plankums, pēc kura tiek noteikta sakāve. Ja spēlētājs ir saģērbies pietiekami cieši, jeb ir sekojis visiem drošibas noteikumiem, tad šāviens no attāluma (mūsu peintbola laukumā minimālais šaušanas attālums - 5 metri) parasti nekādas nepatīkamas izjūtas neizsauc. Bumbiņas trāpījuma vietā var palikt apsarkums vai zilums, kurš nozudīs pēc dažām dienām. Tomēr šaušana no peintbola marķiera pa pretinieku un iespēja «nopelnīt» zilumu - tā ir neatņemama spēles sastāvdaļa. Bet ticiet, iegūtais azarts spēles laikā nosegs visas nepatīkamās sajūtas.

Jo mazāk zilumu, jo izveicīgāks spēlētājs!

Drošība – tā ir mūsu prioritāte.


Viss aprīkojums, kas ir izmantojams spēlēs, ir drošs un paredzēts peintbola spēlei, pastāvīgi pārbaudāms un apkalpojams.


Svarīgākie drošības noteikumi:

Aizsargāt acis. Spēles laukumā kategoriski aizliegts noņemt masku.
Drošinātāji. Drošinātājiem vienmēr jābūt uzliktiem. Noņemt drošinātājus drīkst tikai spēles laukumā un laikā.

Svarīgākā lieta, kas jāņem līdzi, ir vēlme labi pavadīt laiku!


Tomēr, lai spēles gaitā justies komfortabli, vēlams ņemt līdzi sportiska tipa apavus un tērpu, balstoties arī pēc laikapstākļiem.

Krāsa viegli tiek noņemta!


Ja notiek tā, ka spēles gaitā gadās trāpījums un bumbiņa izšķīst, tad krāsa, kura paliek uz tērpa, ir viegli noņēmama un mazgājama.

Trāpījums ir?


Lai pretinieka komandas spēlētājs tiktu izsists no spēles, tam ir jāsaņem noteikti trāpījumi:


"Viduvējs trāpījums" - spēlētājs drīkst turpināt spēli.
"Viduvējs trāpījums" tiek ieskaitīts, ja peintbola bumbiņa trāpa un izšķīst apakšdelma zonā, plaukstā, apakšstilba zonā, papēdī.

"Kritisks trāpījums", kura dēļ spēlētājs uzreiz tiek izsists no ierindas.
"Kritisks trāpījums" tiek ieskaitīts, ja peintbola bumbiņa trāpa un izšķīst ierocī, galvā, rumpī, plecā, augšdelma zonā, augšstilba zonā.

Spēlētājs tiek izsists no spēles, kad saņēm divus "viduvējus trāpījums", vienu "viduvēju trāpījumu" un sekojošu vienu "kritisku trāpījumu" vai vienu "kritisku trāpījumu".

Spēļu dalībnieki drīkst izdomāt un mainīt nepieciešmo trāpījumu skaitu izsišanai no spēles, iepriekš pabrīdinot tiesnesi un pārējos spēles dalībniekus.


Tāpat spēlētājs ir spiests pamest spēles laukumu gadījumā, ja tam beidzās munīcija.

Galvenais nav uzvara, bet dalība!


Spēlētājs, ja tam ir beigusies munīcija vai ja tas tika izsists no spēles, iziet no laukuma, paceļot brīvu roku augšā, kas nozīmē, ka spēlētājs padodas un pa viņu šaut nedrīkst.

Celt gaisā merkieri nav vēlams, jo bumbiņas savas kopējās masas dēļ spēj atvērt markiera vāku un izkrist laukā.

Viss ir atkarīgs no spēlētājiem...


Viena spēle parasti ilgst 2-15 minūtes, bet kopā pavadītais laiks, izspēlējot dažādus spēļu scenārijus, peintbola laukumā var ilgt vairākas stundas.

Kritušie netiks aizmirsti!


Peintbola bumbiņas ir ļoti vieglas un vājas. Saņemot noteiktā spēka sitienu, tās zaudē savu sākotnēju struktūru un, šaujot tās, no ieroča stobra var izlidot ne tieši bumbiņa, bet krāsa, kā arī var tikt aizsprostots ieroča stobrs.

Stobra aizsprostojuma dēļ, pat paša niecīgākā, visas sekojoši izšautās bumbiņas arī var tikt izjauktas jau pašā ierocī, kas traucēs pilnvērtīgai spēlei un var bojāt ieroci.

Lūdzu, tikai maigāk...


Peintbola ierocim ārpus spēles laukuma vienmēr jābūt ar ieslēgtu drošinātāju. To drīkst noņemt tikai spēles laukumā un tieši spēles laikā. Izejot no spēles laukuma, vienmēr ir jāieslēdz drošinātājs!
Ierocis, kā arī pārejais ekipējums, nedrīkst atrasties uz zemes, jo pastāv risks uz tā uzkāpt un veikt bojājumus. Labākais veids no tā pasargāties - likt ekipējumu uz sola, galda vai tam līdzīgā.
Ieroci nedrīkst likt stāvus uz stobra gala vai uz gāzes balona. Pirmajā gadījumā ir liels risks izraisīt stobra iesprostojumu, otrajā - bojāt gāzes balonu, tā savienojumu ar markieri.

Cilvēku skaits ir neierobežots.


Lai spēlētu peintbolu, ir pietiekami ar 2 cilvēkiem, tas ir viens uz vienu, taču labākai spēles pieredzei vēlams paņemt līdzi vēl spēlētājus, lai katrā komandā būtu vismaz 2 cilvēki.

Ne tikai drīkst, bet arī aktīvi piedalās!


Apmēram katrs piektais peintbola spēļu dalībnieks ir sieviete. Tā kā peintbolā fizisks spēks neko nenosaka pirms trāpīga šāviena vai valšķīga manevra, tad sievietes ir līdzvērtīgas vīriešiem.

Noteikumi = Drosība.


Jebkurš ciemiņš spēles dienā, kurš atrodas Ciblas Peintbola teritorijā, automātiski piekrīt pildīt sekojošos noteikumus:


1. Aizsargmasku jāvalkā visu laiku, atrodoties peintbola laukumā;

2. Aizliegts noņemt drošinātāju ierocim (markerim), atrodoties ārpus peintbola laukuma bez tiesneša atļaujas;

3. Aizliegts šaut uz cilvēku, kuram nav uzvilkta aizsargmaska;

4. Aizliegts šaut uz cilvēku, kurš atrodas tuvāk par 5 metriem no šāvēja;

5. Aizliegts izjaukt ieroci vai arī noņemt gāzes balonu ierocim (merkerim);

6. Aizliegts šaut uz cilvēku, kurš ir pacēlis roku, jeb padodas;

7. Aizliegts šaut uz tiesnesi, skatītāju vai jebkuru citu personu, kura nepiedalās spēlē;

8. Nedrīkst ieiet peintbola laukumā bez uzvilktās aizsargmaskas peintbola spēles laikā;

9. Tiesnesis ir tiesīgs palūgt spēlētāju aiziet no spēļu laukuma, ja tiek pārkāpti drošības noteikumi;

10. Aizliegts atrasties peintbola laukumā alkohola, narkotisko vielu vai citu apreibinošu vielu ietekmē;

11. Aizliegts pielādēt ieroci (merkeri) ar bumbiņām, kuras jau tika izšautas, un kuras tika celtas no zemes.

12. Aizliegts pielādēt ieroci (merkeri) ar jebko citu, kas nav peintbola bumbiņas.

Katrs spēles dalībnieks apsolās:


Ievērot visus spēles noteikumus, drošības tehniku un spēļu vadītāja norādījumus;
Izmantot aprīkojumu tikai tam paredzētā nolūkā;
Atdot aprīkojumu, kas ir ņemts nomā spēles dienā, darba stāvoklī un atbilstošā komplektācijā, vai arī kompensēt bojāto un/vai pazaudēto ekipējumu, kā arī tā daļas.

Paziņo un ceļš ir brīvs!


Tā kā "Ciblas Peintbola" teritorija ir privātīpašums, obligāti ir jāpaziņo tās īpašniekam par vēlmi apmeklēt šo vietu un jāsaņem apstiprinājumu. Ja ziņa netika sniegta un/vai apstiprinājums netika saņemts, apmeklejums tiks skaitīts par nesankcionētu.

Kontaktam ar īpašnieku lūdzam izmantot Kontaktinformācijas sadaļā sniegtās adreses.

Uzmanību! Jūs filmē slēptā kamera!


Ciblas peintbola ciemiņi, rezervējot un piedaloties spēlēs un pasākumos "Ciblas Peintbola" teritorijā automātiski piekrīt tam, ka viņus drīkstēs bildēt un filmēt spēļu un pasākumu vadītāji un līdzvadītāji.

Viss nofilmēts un nofotografēts materials tiks glabāts un izmantots strikti reklāmas nolūkos, izvietojot to socīālajos tīklos, piemēram Facebook portālā, avīzēs, televīzijas raidījumos, "Ciblas Peintbola" vai Ciblas novada mājaslapā.

Ja tomēr ciemiņš nevēlās, lai materiāls, kurajā tas ir attēlots, tiktu izmantots, par to ir jāinformē spēļu vai pasākumu vadītājus vai līdzvadītājus.

Spēļu vai pasākumu vadītāji un līdzvatītāji nenes atbildību par materiāla filmēšanu vai fotografēšanu, ko veic citi "Ciblas Peintbola" ciemiņi.